World of Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Music

Welcome to WoOfMu
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in
Y u no signup?
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Kogu tõde bändidest ja kuidas nendega toime tulla
Hommikusöök I_icon_minitimeby Han Ariel Lucy Sun Mar 11, 2012 1:50 pm

» Aria (sooloartist)
Hommikusöök I_icon_minitimeby Han Ariel Lucy Tue Mar 06, 2012 7:17 pm

» Kodude taotlemine
Hommikusöök I_icon_minitimeby Han Ariel Lucy Tue Mar 06, 2012 6:53 pm

» Han Ariel Lucy
Hommikusöök I_icon_minitimeby Han Ariel Lucy Tue Mar 06, 2012 6:47 pm

» Play-by´d
Hommikusöök I_icon_minitimeby Han Ariel Lucy Tue Mar 06, 2012 5:49 pm

» Teie foorumid
Hommikusöök I_icon_minitimeby Lily J. Stiles Sat Jan 28, 2012 1:04 pm

» Blahblahblah...
Hommikusöök I_icon_minitimeby Sydney Jenner Thu Jan 26, 2012 3:19 pm

» Foorumi töö otsimine!
Hommikusöök I_icon_minitimeby Ben Bruce Wed Jan 25, 2012 2:14 pm

» Chillin' in the beach.
Hommikusöök I_icon_minitimeby Soo Ji Jung Tue Jan 24, 2012 4:17 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 31 on Wed Jan 17, 2024 2:15 am
You must know them!
ADMIN
Hommikusöök 1-28 Jeanette Leather aka Jeanine Levine MODED
Choi Hyesu aka Krystal
Vassilissa Night

 

 Hommikusöök

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 3:18 pm

Rae ärkas varakult ülesse. Probleeme, i guess. Ta pesi hambaid ja tegi kiire pilgu külmkapile. Midagi uut ei olnud. Külmkapp on nagu facebook, sa vaatad seda uuesti iga 10 minuti tagant üle, kuid mitte midagi uut ei ole. Ry-ry mõtles minna süüa hommikust seal Hello Kitty kohvikus. See oli ainult paar kvartalit. Sai ilusti koos bussiga mindud.
Ta nägi roosat kohvikut. Et siis see on see pleiss. Näeb kohutavalt armas välja. Rae läks sisse ja see oli niiii hubane. Ta võikski iga hommik siin söömas käia. Haha, no, muidu pole raha. Rae tellis ühe kohvi ning pelmeene ja jäi leti taha. Pigemini ta istus seal. Rae on ju hästi jutukas ja kurdab sellele teenindajale, ee, mis ta nimi oligi, Yu-rile, milline see maailm ja majandus tänavu on.
Back to top Go down
Choi Hyesu
Tundmatu
Tundmatu
Choi Hyesu


Posts : 43
Join date : 2012-01-01
Age : 31
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Choi Hyesu
Lavanimi: Krystal
Bänd/Artist: LOVE express

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 3:43 pm

OT: Ma olen laisk, eks ole. Ja siis ma nagu väga ei viitsi kasutajat vahetada... Andestad eks ole? :c

Rae polnud järelikult ainuke kellel probleeme oli. Ka Yonghwa oli end varakult üles ajanud, käis kiirelt dušši all ja suundus siis välja. See et külmkapp oli tühi oli juba ammu teada, pealegi ei olnud mees just meisterkokk ka. Esimene ettejääv kohvik osutuski Hello Kitty kohvikuks, sinna siis Thunder sisse tatsuski. Kuigi see liigne roosasus ei tundunud just väga meessoost isikule sobilik... Kõht oli igatahes tühi. Õnneks nägi ta seal sees ka oma õe bändikaaslast, Raed kui ta nüüd ei eksi. Ta astus neiu laua juurde ja sõnas kergelt naeratades:"Annyeong! Kas võin istuda?"
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 3:48 pm

OT: Andestan, ma olen vahepeal samasugune.

Rae pööras pead ning nägi vaid nunnut poissi. Muidugi võid istuda, mis tähendas, et Rae noogutas. ''Ma näen, et sa oled väga mehelik mees, kes käib roosas kohvikus,'' ütles Rae poisile. Neiu sai samalajal oma kohvi kätte ning talle öeldi, et pelmeenidega läheb veel aega. Viis minutid maksimum, okei?
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 3:54 pm

OT: Ma otsustasin vahetada ja siis ma avastasin selle suhete teema, et ma pärast muudan. Eks ole. Jah.

Yongie istus muiates toolile:"On sul selle vastu midagi?" Poiss ise tellis endale nüüd kohvi ja ddeokbokki, siin isegi müüdi seda, eks ole. Tavaliselt müüdi seda toitu rohkem tänavatel kuskil putkades, aga sinna polnud hetkel väga soovi minna, kui toidu siit ka vabalt kätte saab. "Rae, eks ole?" päris ta siis neiule otsa vaadates.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 3:58 pm

OT: Kõik on korras, eks ole, jah. Real happy

''Ei ole, mulle meeldivad sellised poisid,'' ütles ka Rae muigega. Ry-ry sai ka oma toidu kätte ning võttis pulgad ja hakkas pelmeene tasakesi sööma. Need olid tulikuumad, for God's sake, kuid mitte nii hullud nagu ühes teises kohvikus. Seal teises kohvikus sõi või õigemini jõi noor neiu pelmeeni suppi. See on see keeduvesi. Igastahes, back to the topic. ''Jah, Lucky vend?'' päris neiu poisilt. Algul ta mõtles endamisi, miks ja kust ta teadis, et ta on see kurikuulus Rae, kuid siis tuli tal pähe ja meelde, et Luckyl on vend.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 4:06 pm

OT: Jeeee :3

"Siis on tore, või mis?" päris Hwa naeratades ja toetas pea paremale käele. Ta vaatas veidi ringi, nii tore roosa kohake. Lauda toodi ka tema kohv, kuid toidu järgi peab veel veid ootama, eks ole. Nii kiiresti nüüd ka ei saa. Küsimuse vastuseks mees vaid noogutas, mis muud ikka öelda.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 4:10 pm

''Kas sa tegelad ka mingi bändiga?'' päris Rae, kes liiga palju pärib. Võib-olla seda pole näha, kuid pärib ta väga palju asju maailmast ja ilmast. Samas mõtleb ja muretseb Rae liiga palju ette. Kunagi ta küsis oma emalt lihtsa küsimuse, kuid mõtles koguaeg, et äkki ema ropendab ja sõimab Raed. She's so naive.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 4:18 pm

"Ma proovin soologa tegeleda," teatas Hwa ja nägi nüüd oma toitu tulemas, jumalik tunne. Ja kõige parem oli veel see, et ddeokbeokki toodigi päriselt tema juurde, mitte ei viidud seda kõrval olevasse lauda. Eks poiss asuski siis sööma seda, hea oli igatahes.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 4:50 pm

''Kpop ja soolo?'' küsis Rae jälle mingi totaka küsimuse. Muidugi soolo. Muidugi kpop. Noh, peaks juu. Paljud korealased tegelevad kpopiga. Pelmeenid olid ka ära jahtunud ning Rae hakkas neid sööma. Peaaegu kugistama, aga ta polnud kodus. Ta on võtnud eeskuju Suzylt - ei kugista avalikus kohas. Suzy on ise tore ja tark ja viisakas.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 5:34 pm

Mees noogutas naerdes:"Ei tohiks olla? Ma tean, et kpop ei tegele just paljud soologa, aga mina otsustasin selle tee kasuks. Kuigi see oleks arvatavasti lihtsam kui ma oleks enne mõne bändiga liitunud ja kuulsust kogunud." Ega jah, kugistamine ei pidanud viisakas olema. Aga ega kodus võib teha mis tahad, eks ole.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 6:59 pm

''Muidugi võib,'' ütles Rae muiatades ning oma pelmeeni einega lõpetades. Mm-mm. Edasi jõi ta oma kohvi ja tänas ettekandjat ning andis talle oma tühja pelmeeni kausi. Täname jumalat, et ta ei pidanud pelmeenisuppi sööma. See on rõve asi, eks ole.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 7:04 pm

Thunder vaatas kulm kortsus Raed. "Sa sööd kiiresti," teatas ta kergelt muiates ja viskas pilgu oma taldrikule, kus pool einet veel alles oli. Mis teha kui mõni vahel selline uneleja oli ja söömisega hakkama ei saanud, eks ole.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 7:07 pm

''Vabandust, kuid siinsed pelmeenid on nii head. Need pole mingid pelmeenisupid ja mu sellied,'' teatas Jae ühe tõe välja. Mhm, gurrll. Ja nii ongi. ''Kuidas sinu toit maitseb?'' küsis Ry-ry uudishimulikult, eks ole.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 7:15 pm

Mees muigas ja noogutas mõistvalt, hea siis hea. "Good," sõnas ta ja pööras pilgu Raele,"tahad maitsta?" Kade ta polnud, eks ole, vähemalt hetkel mitte. Ega ta kõht nii tühi ka polnud.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 7:30 pm

Rae noogutas. Esimene romantiline hetk, onju. Neiu kummardus ja tegi suu lahti, et võtta ampsu ddeokbokkist. Ülimalt mõnus ja hea oli ja see tuleb naiselt, kelle ema on meisterkokk. I salute Hello Kitty café, eks ole.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 7:49 pm

Romantilised hetked on toredad ju, pole midagi nagu kurta. "Hea, eks? päris ta siis naeratades Raelt, kelle päris nime ta siiani ei teadnud. Või siis vähemalt polnud see meeles, lavanimi jäi nagu paremini meelde.
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 7:55 pm

Lavanimed jäävadki paremini meelde, silly. Okei okei, tagasi toidu juurde. Hmm, nii.. Maitse hea. Väljanägemine, olen paremaid näinud. Lõpp kokkuvõttes oli see hea ning järgmine kord peab ise ka seda tellima. ''Eks,'' ütles Rae, eks ole.

OT: Mul on eks olega mingeid probleeme.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:02 pm

Loogiline, eks ole. Ryeom peaks vist kriitikuna tööle minema, täitsa sobiv amet tundub. Igatahes lõpetas Yongie nüüd ka oma söögiga ära ja küsis säravalt naeratades:"kas lähme kuskile veel?" Tal oli täna vaba aeg, mis tähendab seda, et tal polnud plaanis teleka ees lösutada.

OT: Mul ka, though Real happy
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:06 pm

OT: Eks ole sult ma muidu pärisingi. Innocent


Muidugi, eks ole. No mis sa nüüd, aww stop it you. Rael püsis ikka veel selle hämmastava eine maitse suus ja ta oli pilves. Peaaegu. Kui ta tuli tagasi Maale raputas ta pead ja noogutas ning lisas veel: ''Aga muidugi!'' Kuhu me läheme? COEX-i? Kinno? You name it.
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:14 pm

OT: Ma pärisin Isiselt. Isis on mugavam öelda, kui mingi Liisa eks ole Real happy Ta oli Liisa eks? Mul on halb mälu :c

Tavalisest toidust pilve jääda on muidugi tore, aga maa peale tagasi tulemine peaks vist ka päris äge kogemus olema, eks ole. "Kuhu?" arutles Yongie endamisi, ei tea ju eks ole. "Kinno?" pakkus ta siis välja, midagi tuleb ju välja pakkuda.

OT: See on siiani creepy kuidas me vastassoost isikuid mängime ja nüüd nad sebivad ka veel Real happy
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:17 pm

OT: Eks.

''Kinno, COEX-i,'' pakkus tüdruk. Ükskõik. COEX-is saab uisutada ja kinos käib üks Ameerika film mida ta toa- ja bändikaaslane soovitas. Kõik on poisi otsustada.


OT: Eks. Real happy
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:22 pm

OT: Eks, eks jah Real happy

"Oo, läheme," sõnas mees ning tõusis püsti. Arve oli ka veel vaja maksta, niisiis läks ja maksis ta selle ära ja ilmus tagasi Rae juurde. "Nii, nüüd?" päris ta uuesti naeratades.

OT: Kui ma mingi aeg pikemalt ei vasta siis ma otsustasin just, et ma hakkan küüsi lõikama ja viilima niiet jah Real happy Pool mu pikkadest küüntest on kadunud jälle :c Aga mu küüned on kandilised nüüd nana Real happy Sind väga huvitab, eks ole..
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:26 pm

''Kumba? Kuhu?'' küsis tüdruk ka arvet makstes ja uksest välja minnes ning oma tee viinud metroo peatusesse. See polnud kaugel. Pluss see viis COEX-i poodi ja ealt saab ka kähku lähimasse kinno. See kino asus poes ise. ''Lähme metroosse ja sealt sõidame COEX-i.''
Back to top Go down
Shin Yonghwa
Uustulnuk
Uustulnuk
Shin Yonghwa


Posts : 77
Join date : 2012-01-02
Age : 34
Location : Seoul

ID
Täisnimi: Shin Yonghwa
Lavanimi: Thunder
Bänd/Artist: Thunder

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:32 pm

Yonghwa järgnes naisele, vähemalt proovis. Läbi suure rahvamassi, mis Seouli tänavatel tavaliselt oli oli see päris raske. Suur linn, Lõuna-Korea pealinn siiski. Lõpuks teisele järgi jõudnud noogutas ta sõnades:"Mhm, kõige targem liiklusvahend hetkel vist. Kuigi see on ka arvatavasti täiesti täis.."
Back to top Go down
Jae Ryeom
Uustulnuk
Uustulnuk
Jae Ryeom


Posts : 94
Join date : 2012-01-02

ID
Täisnimi: Jae Ryeom
Lavanimi: Rae
Bänd/Artist: LOVE express [SAPY]

Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitimeSat Jan 07, 2012 8:42 am

''Vägemalt tühjem, kui tänavatel,'' ütles Rae oma targa filosoofilise lause mida ta on ka koguaeg oma toakaaslase Krystalile öelnud. Kuna peatus polnud kaugel, siis Rae piletit ei ostnud. Badass. Ta läks suure eskalaatoriga maa-alla, kuhu siis veel? Talle alati meeldivad need suured eskalaatorid. Need on nii suuured. Metrooni oli veel viis ja pool minutit aega. Ry-ry istus pingile ning jäi metrood ootama. ''Mis su päris nimi on?'' küsis Rae oma 'kaaslaselt'. Neid peaks ju igaüks teadma.
Back to top Go down
Sponsored content





Hommikusöök Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök   Hommikusöök I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Hommikusöök
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
World of Music :: Linnad :: Seoul :: Hello Kitty kohvik-
Jump to: